Citroen

  1. I lager
    3 pari
    6,90 €
    40,00 kr

    Citroen CT55-CT03

    Citroen CT55-CT03 - C1 Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC12005-

  2. I lager
    2 st
    6,90 €
    99,00 kr

    Citroen CT55-CT01

    Citroen CT55-CT01 - AX, XM, ZX Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenAX-1999
    CitroenXM-1999
    CitroenZX-1998

  3. I lager
    3 par
    6,90 €
    119,00 kr

    CT25CT02 Citroën Jumpy 1994-2014 (165mm) (Dispatch)

    Högtalaradapter par Citroën Jumpy 1994-2014 (165mm) (Dispatch) | CT25CT02 Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenDispatchFront Door 165mm2007-
    CitroenJumpyFront Door 165mm2007-
    FiatScudoFront Door 165mm2007-
    PeugeotExpertFront Door 165mm2007-

  4. I lager
    2 st
    6,90 €
    149,00 kr

    Mitsubishi CT20MT03

    Mitsubishi CT20MT03 - Lancer, Outlander, Pajero, Shogun Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC Crosser2007-
    MitsubishiL2002015-
    MitsubishiLancer2007-
    MitsubishiOutlander2007-
    MitsubishiPajero2007-
    MitsubishiShogun2007-
    Peugeot40072007-

  5. I lager
    11 st
    6,90 €
    149,00 kr

    CT20CT01 Citroen ISO-kablage

    Citroen märkesspecifika kontakt konvertering ISO-adapter Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenBX1989-
    CitroenXM1989-
    Peugeot106--
    Peugeot205--
    Peugeot405--
    Peugeot505--
    Peugeot605--

  6. I lager
    4 st
    6,90 €
    149,00 kr

    CT20CT02 Citroen ISO-kablage

    Citroen märkesspecifika kontakt konvertering ISO-adapter Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenBerlingo2008-
    CitroenC22005-
    CitroenC32005-
    CitroenC3 Picasso2009-
    CitroenC42004-
    CitroenC4 Picasso2006-
    CitroenC52005-
    CitroenC62005-
    CitroenC82005-
    CitroenDS32009-
    CitroenDS42010-
    CitroenDS52011-
    FiatScudo2007-
    FiatUlysse2005-
    Peugeot2072006-
    Peugeot3072005-
    Peugeot4072004-
    Peugeot6072005-
    Peugeot8072005-

  7. I lager
    2 st
    6,90 €
    149,00 kr

    Peugeot CT20PE02

    Peugeot CT20PE02 - 207, 406, 407, 807, 3008 Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC52005-
    Peugeot2072006-
    Peugeot2082012-
    Peugeot3072005-
    Peugeot3082007-
    Peugeot4072004-
    Peugeot5082011-
    Peugeot6072005-
    Peugeot8072005-
    Peugeot20072008-
    Peugeot20082013-
    Peugeot30082009-
    Peugeot50082009-
    PeugeotExpert2007-
    PeugeotIon2010-
    PeugeotRCZ2010-

  8. I lager
    3 st
    6,90 €
    150,00 kr

    CT24CT06 Citroen C4

    1DIN bil spelare monteringsram för Citroen C4 (årsmodellen 2004-2010) Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC420042010

  9. I lager
    5 par
    6,90 €
    169,00 kr

    CT25CT01 Citroën C3 2002-2014 (130mm)

    Högtalaradapter par Citroën C3 2002-2014 (130mm) | CT25CT01 Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC3Rear Side Shelf 130mm20022005

  10. I lager
    13 st
    6,90 €
    179,00 kr

    CT20CT03 Citroen ISO-kablage

    Citroen märkesspecifika kontakt konvertering ISO-adapter Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC2Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector2005-
    CitroenC3Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector2005-
    CitroenC4Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector2004-
    CitroenC5Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector2005-

  11. I lager
    3 st
    6,90 €
    179,00 kr

    CT20CT04 Citroen ISO-kablage

    Citroen märkesspecifika kontakt konvertering ISO-adapter Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC2Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector2005-
    CitroenC3Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector2005-
    CitroenC4Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector2004-
    CitroenC5Vehicles With Single FAKRA Antenna Connector2005-

  12. I lager
    2 par
    6,90 €
    190,00 kr

    Citroen CT25CT07

    Citroen CT25CT07 - C1 Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC1165mm Front Door2014-

  13. I lager
    1 par
    6,90 €
    199,00 kr

    CT25CT03 Citroen C3 Picasso 2008-2014 (165mm)

    Högtalaradapter par Citroen C3 Picasso 2008-2014 (165mm) | CT25CT03 Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC3 PicassoRear Door 165mm2009-

  14. I lager
    1 st
    6,90 €
    199,00 kr

    Citroen CT10CT03

    Citroen CT10CT03 - C Crosser Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC CrosserWithout Navigation, Non Amplified2007-

  15. I lager
    1 st
    6,90 €
    199,00 kr

    Peugeot CT10PE01

    Peugeot CT10PE01 - 207, 307, 308, 407, 607, 807, Expert Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC116 Wires Populated In Radio Connector2005-
    CitroenC216 Wires Populated In Radio Connector2005-
    CitroenC316 Wires Populated In Radio Connector2005-
    CitroenC416 Wires Populated In Radio Connector2004-
    CitroenC516 Wires Populated In Radio Connector2005-
    CitroenC616 Wires Populated In Radio Connector20052012
    CitroenC816 Wires Populated In Radio Connector2005-
    CitroenJumpy16 Wires Populated In Radio Connector2007-
    FiatScudo16 Wires Populated In Radio Connector2007-
    FiatUlysse16 Wires Populated In Radio Connector2005-
    Peugeot10716 Wires Populated In Radio Connector2012-
    Peugeot20716 Wires Populated In Radio Connector20062012
    Peugeot20816 Wires Populated In Radio Connector2012-
    Peugeot30716 Wires Populated In Radio Connector20052008
    Peugeot30816 Wires Populated In Radio Connector2007-
    Peugeot40716 Wires Populated In Radio Connector2004-
    Peugeot50816 Wires Populated In Radio Connector2011-
    Peugeot60716 Wires Populated In Radio Connector2005-
    Peugeot80716 Wires Populated In Radio Connector2005-
    Peugeot200716 Wires Populated In Radio Connector2008-
    Peugeot200816 Wires Populated In Radio Connector2013-
    Peugeot300816 Wires Populated In Radio Connector2009-
    Peugeot500816 Wires Populated In Radio Connector2009-
    PeugeotExpert16 Wires Populated In Radio Connector2007-
    PeugeotPartner Tepee16 Wires Populated In Radio Connector2008-
    PeugeotRCZ16 Wires Populated In Radio Connector2010-

  16. I lager
    3 st
    6,90 €
    200,00 kr

    CT24CT02 Citroen C2 och C3

    1DIN bil spelare monteringsram för Citroen C2 och C3 (titta tabellen för mer info) Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC220032009
    CitroenC3C3 & C3 Pluriel20022009

  17. I lager
    1 st
    6,90 €
    200,00 kr

    CT24CT08 Citroen Relay

    1-2DIN bil spelare monteringsram för Citroen Relay (årsmodellen 2006-2011) Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenRelay20062011

  18. I lager
    1 st
    6,90 €
    200,00 kr

    Fiat CT20FT04

    Fiat CT20FT04 - 500L Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenRelay2014-
    Fiat500L2012-
    FiatDucato2014-
    PeugeotBoxer2014-

  19. I lager
    2 st
    6,90 €
    200,00 kr

    CT24CT07 Citroen C5

    1DIN bil spelare monteringsram för Citroen C5 (årsmodellen 2004-2008) Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC520042008

  20. I lager
    3 st
    6,90 €
    200,00 kr

    CT24CT04 Citroen Xsara

    1DIN bil spelare monteringsram för Citroen Xsara (årsmodellen 2000-2006) Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenXsara20002006

  21. I lager
    2 par
    6,90 €
    200,00 kr

    Citroen CT25CT06

    Citroen CT25CT06 - C1, C4 Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC1Front Door 165mm20052014
    CitroenC4Front & Rear Door 165mm. Also Compatible With C4 Cactus Model (Front Door Only)20042014

  22. I lager
    3 st
    6,90 €
    200,00 kr

    CT24CT09 Citroen C1

    1DIN bil spelare monteringsram för Citroen C1 (årsmodellen 2005-2014) Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenC120052014

  23. I lager
    4 st
    6,90 €
    200,00 kr

    CT24CT01 Citroen Xantia

    1DIN bil spelare monteringsram för Citroen Xantia (årsmodellen 1998-2001) Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    CitroenXantia19982001

  24. I lager
    4
    6,90 €
    250,00 kr

    VW CT27AA56

    CT27AA56 VW - alla modeller (Dubbel Fakra - DIN)

    VAG Dubbel Fakra - DIN Antenn
    Obs: Audi Dubbel Fakra (förenade) DIN Antenn med fantommatning

    Funktioner och fördelar
    Konverterar bilmodell antennkontakt till en universell eftermarknad kontakt

    Läs mer

    Bilmärke

    BilModellBilmodellFrån årsmodellTill årsmodell
    AudiA12010-
    AudiA32007-
    AudiA42007-
    AudiA52007-
    AudiA62004-
    AudiA82002-
    AudiQ72006-
    AudiR82007-
    AudiRS42005-
    AudiS320072012
    AudiS520072013
    AudiTT20062014
    CitroenBerlingo2008-
    CitroenC220052009
    CitroenC320052010
    CitroenC42004-
    CitroenC4 Picasso20062010
    CitroenC52005-
    CitroenC62005-
    CitroenC82005-
    CitroenRelay20072015
    CitroenSynergie20052014
    FiatScudo20072016
    OpelAgila20042007
    OpelAntara2006-
    OpelAstra2004-
    OpelCorsa20042016
    OpelMerivaCD30/CD70 HU2005-
    OpelSignum2005-
    OpelTigra20042009
    OpelVectra2004-
    OpelVivaroCD30/CD70 HU20062014
    OpelZafiraCD30/CD702005-
    Peugeot20720062012
    Peugeot30720052007
    Peugeot30820072013
    Peugeot40720042010
    Peugeot60720052012
    Peugeot80720052014
    PeugeotE720072016
    SeatAlhambra2011-
    SeatAltea2009-
    SeatIbiza2008-
    SeatLeon2005-
    SeatToledo2005-
    SkodaFabia2007-
    SkodaOctavia2004-
    SkodaRoomster2006-
    SkodaSuperb2008-
    SkodaYeti2009-
    VolkswagenAmarok2010-
    VolkswagenBora20052011
    VolkswagenCaddy2010-
    VolkswagenCaravelle2010-
    VolkswagenCrafter2006-
    VolkswagenEOS20062016
    VolkswagenFox2005-
    VolkswagenGolf2003-
    VolkswagenJetta2005-
    VolkswagenMultivan2003-
    VolkswagenPassat2005-
    VolkswagenPolo2009-
    VolkswagenScirocco2008-
    VolkswagenSharan2005-
    VolkswagenTiguan20072015
    VolkswagenTouareg2010-
    VolkswagenTouran2003-
    VolkswagenTransporter2003-

Sida:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Back to top